+370 608 08590

Apie mus

About us photo

Mes esame Linas ir Greta, įkūrę šią įmonę su tikslu ne tik atgaivinti gyvos ugnies kultūrą mūsų namuose, bet ir suteikti jums aukštą kokybę bei asmeninį požiūrį į šildymo sistemas. Leiskite mums trumpai papasakoti apie tai, kas mes esame ir kodėl mūsų įmonė yra unikali.

Linas – tai nuo galvos iki kojų inžinierius, turintis ilgametę patirtį židinių kapsulių montavimo srityje. Jis yra VGTU absolventas su 15 metų patirtimi, todėl galite būti tikri, kad jūsų namuose jis kūrėjas, kuris rūpinasi kokybe, tikslumu ir galutiniu rezultatu. Linas ne tik meistras savo darbe, bet ir nuoširdus entuziastas, nuolat mokantis ir siekiantis atrasti kažką naujo. Jis griežtai vadovaujasi technologijomis, o kiekvienam klientui suteikia ne tik sprendimus, bet ir supratimą bei atsakymus į visus klausimus.

Greta – tai moteris, kurios aistra namų statyboms ir inžinerijai niekada nesustodavo. Ji sugeba ne tik suprasti šildymo sistemas, bet ir perduoti šią žinią su nuoširdumu. Jos komunikaciniai ir pardavimų įgūdžiai puikiai susijungia su produkto, kuris jungia praktiškumą ir tradicijas. Greta įsipareigojusi ne tik suprasti tai, ką parduoda, bet ir tai daryti nuoširdžiai.

Rekvizitai:

UAB „Židinių portalas”
Įmonės kodas: 224989980
El. paštas: info@zidiniuportalas.lt
Tel. nr.: +370 608 08590
Oršos g. 3, Vilnius

 

 

 

Mes, Linas ir Greta, nusprendėme įkurti zidiniuportalas.lt, siekdami įgyvendinti savo ir jūsų svajones. Viena iš mūsų pagrindinių vertybių yra sugrąžinti gyvos ugnies kultūrą į jūsų namus, vadovaujantis principais – saugiai, atsakingai ir sąžiningai. Mes tikime, kad šildymas gali būti ne tik efektyvus, bet ir turėti savo unikalų charakterį, praturtindamas jūsų namus gyva ugnimi.

Su mumis bendradarbiaujant, jūs ne tik gaunate aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir dalijatės mūsų aistra bei įsipareigojimu kurti jums jaukią ir šiltą aplinką. Mes tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas taps ne tik paslauga, bet ir kelione, kurią dalinsimės kartu, kuriant gyvos ugnies magiją jūsų namuose.

Ačiū, kad pasirinkote zidiniuportalas.lt – mes laukiame galimybės praturtinti jūsų namus šilumu ir židinių ugnimi!