+370 608 08590

Granulinės

Paieška pagal kainą

-

Gamintojas

Stiklo forma

Šildymo galia, kW

Energinė klasė

Populiarūs produktai

zidinio kapsule case s
tunelines kampines groteles zidiniams 400x600x90x80
tunelines kampines groteles zidiniams 600x400x90x120

Rodomi visi 5 rezultatai

Granulinės krosnelės

Granulinės krosnelės – tai šildymo įrenginiai, naudojantys biokurą, paprastai medžio granules, šildymui. Šis šildymo būdas yra laikomas ekologiškai švaresniu ir ekonomiškai efektyvesniu nei tradiciniai kieto kuro ar dujų šildymo metodai.

Granulinės krosnelės yra vertinamos dėl jų efektyvumo, ekonomiškumo ir mažesnio poveikio aplinkai, palyginti su kitais šildymo būdais. Jos tinka tiek individualiems namams, tiek didesnėms patalpoms šildyti.

Krosnelių komponentai ir veikimo principas:

Kuras

Granulinė krosnelė naudoja granules, kurios yra pagamintos iš suspausto medienos pjūklų, šakų ar kitų medžio atliekų. Šios granulės yra labai energetiškai efektyvios ir sudega beveik be liekanų.

Maitinimas

Granulės automatiškai tiekiamos iš talpyklos į degimo kamerą per šneką (varžtą), kurio greitis gali būti reguliuojamas, kad būtų pasiektas norimas šilumos kiekis.

Degimas

Krosnelėje yra degimo kamera, kurioje granulės sudega, išskiriant šilumą. Šiuolaikinės granulinės krosnelės turi aukštą degimo efektyvumą ir gali automatiškai reguliuoti degimo procesą, kad optimizuotų šilumos gamybą ir sumažintų taršą.

Šilumos mainai

Išsiskyrusi šiluma perduodama į aplinką per šilumokaičius. Oro arba vandens šilumokaičiai leidžia šilumą paskirstyti per patalpas ar šildymo sistemą.

Valdymas

Daugelis granulinių krosnelių turi integruotas elektronines valdymo sistemas, leidžiančias nustatyti norimą temperatūrą, programuoti šildymo ciklus ir stebėti krosnelės veikimą. Kai kuro lygis talpykloje sumažėja, sistema gali pranešti apie būtinybę papildyti granules.

Išmetamosios dujos

Sudegus granulėms, susidaro išmetamosios dujos, kurios yra nukreipiamos pro specialų dūmtraukį. Modernios krosnelės yra aprūpintos filtravimo sistemomis, kurios sumažina kenksmingų medžiagų išmetimą į aplinką.